|

BAHÇİVAN Mobilya Koltuk Kereste Dünyası

BAHÇİVAN Mobilya Koltuk Kereste Dünyası

Cihan BAHCİVAN

BAHÇİVAN Mobilya Koltuk Kereste Dünyası

Bahçivan Mobilya Koltuk Kereste Dünyası Ürünleri’ nin temelleri 1999 yılında Sn. Cihan BAHÇİVAN ve Sn. Volkan BAHÇİVAN tarafından atılmıştır.
Küçük bir İskelet atölyesinden başlayarak Perakende satışa yönelik güçlü bir adımla gelişimini sürdüren Bahçivan Mobilya Koltuk Kereste Dünyası, Teknolojik gelişmelere paralel olarak atılımlarını sürdürmüş ve Yeniliklere açık olmuştur. Bu bağlamda sektörün artan ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve Müşteri memnuniyetini arttırmak amacı ile Perakende ve toptan satışın yanında İmalata yönelik büyük atılımlarda da bulunmuştur.
Koltuk iskeleti. Koltuk döşeme.Gürgen orman ürünleri.ve İhracaat.gibi üretim aşamalarını da ekleyerek Değerli müşteri ve meslektaşlarının da desteği ile Her zaman kaliteli ürünler sunmayı amaç edinmiştir.
Mobilya sektörünün Adana esnafı olarak Gelecekte dahada söz sahibi olabileceğini belirtti.Dernek ve Meslek odalarımızın biraz yönlendirmesi ve Öncülük etmesi durmunda.Adana esnafının işbirliği toplantıları düzenlenmesi ile.Pazarlama ve uluslar arası ihracatın yükseltilmesi için Neler yapılabir ortaya atılacak öneriler ile.Adanamızı öne çıkartabiliriz.
Adana fuarı için ise fuar çok başarılı iyi organize olmuştu.Fakat adanada büyüyen ve Dünya çapında olan bazı adana büyük firmalarının Bu fuara katılmayışı.beni şaşırttı.
Adanalı olarak birlik beraberlik içerisinde katılmaları gerekirdi.Yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı Başkanımız Sn:Yalçın AVCI.yı Kutluyorum fuar buna rağmen tek kelime ile muhteşemdi.

Etiketler: ,

Yorum Yapınız