|

Adana Mobilya-Dekorasyon Fuarı 25-30 Ekim 2016 arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde

14724389_393686477686145_5437455149267115283_nAdana’da, 25-30 Ekim 2016 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek TÜYAP 10. Adana Mobilya-Dekorasyon Fuarı, 12 ülkeden yabancı ziyaretçileri de ağırlayacak.
Yaklaşan fuarla ilgili açıklamalarda bulunan TÜYAP Anadolu Fuarları Genel Müdürü Cihat Alagöz, bu yıl 10’uncusunu düzenleyecekleri Adana Mobilya Dekorasyon Fuarı’nın, klasik mobilya konusunda ülkemiz ve bölgesinin tek fuarı olma özelliği taşıdığını hatırlattı.
Adana Mobilya Sanayicileri İşadamları Derneği (MOSİAD) ile birlikte yol alarak uzun soluklu bir işbirliği yaptıklarını ifade eden Cihat Alagözü, “Sektörün lider mobilya firmasını ağırlayacağımız fuarımıza Hindistan, Lübnan, Dubai, İsrail, Irak, İran, Filistin, Tunus, Oman, Ürdün, Özbekistan ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden gelecek 200 kişilik profesyonel alım heyetini Adana Mobilya Dekorasyon Fuarı’nda ağırlayacağız. Ülkelerinde sektörün önde gelen işadamlarının katılımcı firmalarımız ile bir araya gelmelerini sağlayarak, geliştirilecek ticaret ile bölge ekonomisine katkı sağlamayı hedeflemekteyiz” dedi.
Mobilyacılık sektöründe takip edilen ve uzak coğrafyalardan dahi ziyaretçi alan Adana Mobilya Dekorasyon Fuarı tanıtım çalışmaları çerçevesinde, hedef ziyaretçilerle sıcak temas kurmayı amaçladıklarını söyleyen Alagöz, hedef pazarda yer alan bir çok ülkenin önde gelen mobilya ithalatçıları ile yakın ilişkiler kurduklarını kaydetti.
Alagöz ayrıca alım heyeti programına, Adana’nın tanıtımına destek olmak amacıyla misafirlere Adana’nın tarihi ve kültürel bölgelerini tanıtmayı amaçlayan bir gezi etkinliği de dahil ettiklerini belirtti.
Cihat Alagöz, Tüyap Adana Fuarcılık A.Ş. olarak Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde, Adana Mobilya Dekorasyon Fuarı’nı başta Adana Valiliği, Adana Büyükşehir Belediyesi olmak üzere Adana Ticaret Odası, Adana Sanayi Odası, Adana Ticaret Borsası, Adana Marangoz ve Mobilyacılar Odası, Adana Mobilya Sanayicileri İş Adamları Derneği, Antakya Marangozlar ve Hızarcılar Odası, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Çukurova Fuarcılık A.Ş, meslek odaları, sivil toplum kuruluşları ve KOSGEB’in desteği ile hazırladıklarını sözlerine ekledi.
Adana Mobilya – Dekorasyon Fuarı 2016, 25-29 Ekim 2016 tarihleri arasında 10.00 – 21.00, 30 Ekim 2016 günü ise 10.00 – 20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Yorum Yapınız