|

Yoltan koltuk. Çikoğlu Tasarım.

Yoltan koltuk. Çikoğlu Tasarım.

YOLTAN KOLTUK

yoltan koltuk

Yoltan koltuk. Çikoğlu Tasarım. işbirliği ile 4 yeni model tasarımını yalovada  Üretim aşamasına getirdi.
5.ocak.tan beri yoğun çalışmalarına devam eden ekip.Başarılı bir performans serğiledi.
Nihat yoltan yönetimindeki yoltan koltuk.istanbul. inegöl. iran. azerbeycan.Pazarlarına toptan koltuk üretiminde Başarılı bir şekilde ülke ekonomisine katkı sağlamakta olup. İstihdama ve sanata değer verenlerden olduğunu. çikoğlu tasarıma göstermiş oldu.Çikoğlu tasarım olarak yoltan koltuk ekibini başarılı çalışkan ve dürüst bulduk.Ülke insanlarımız yoltan koltuk gibi firmaları örnek almalı diye düşünüyorum. Geleceği parlak ve çalışkan insanlar.Bu yılki yapılacak İstanbul mobilya fuarını Yoltan koltuk ile birlikte ziyaret edeceğiz.
Dünyanın en büyük mobilya fuarları arasında yer alan İstanbul Mobilya Fuarı için geri sayım başladı. 7. İstanbul Mobilya Fuarı İMOB 2011, 01-05 Şubat 2011 tarihleri arasında tüm mobilya profesyonellerini İstanbul’da buluşturmaya hazırlanıyor. Fuarda geleneksel hale gelen İMOB Tasarım Yarışması, bu yıl da yetenek ve hayal gücünün birleştiği tasarımların mücadelesine sahne olacak.
Dünyanın en büyük mobilya fuarları arasında yer alan İstanbul Mobilya Fuarı İMOB, 7. kez mobilya sektörünü bir araya getirecek. 120 bin metrekare alanda düzenlenen fuar firmalardan yoğun ilgi görüyor. 7. İstanbul Mobilya Fuarı İMOB 2011, İstanbul Fuar Merkezi / Cnr Expo’da 01-05 Şubat 2011 tarihleri arasında gerçekleşecek.
Düzenlendiği her yıl sektörün gündemine yön veren fuar, 2011 yılında da mobilyaya dair tüm gelişmelerin, yeniliklerin ve fırsatların öğrenildiği yer olacak. ITE Group Plc. Türkiye Ofisi E Uluslararası Fuarcılık (EUF) tarafından, Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) işbirliği ile düzenlenen fuar, tüm mobilya profesyonellerine ev sahipliği yapacak. Fuar, 5 gün süresince, 9 salonda, 350’ye yakın katılımcıyla 100 binin üzerinde ziyaretçi ağırlamayı hedefliyor. Yurt içinden olduğu kadar yurt dışından da yoğun ilgi gören fuara alım heyetlerinin yanı sıra Azerbaycan, Bulgaristan, İran, Özbekistan, Rusya, Suriye, Ukrayna ve Yunanistan’dan da pek çok alıcı grubunun fuarı ziyaret etmesi bekleniyor.
7. İstanbul Mobilya Fuarı İMOB 2011, 01 – 05 ŞUBAT 2011 tarihlerinde 10.30-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.
Necati ÇİKOĞLU

Etiketler: , , , ,

Yorum Yapınız