|

Adana fuarlarında geri sayım başladı

Adana fuarlarında geri sayım başladı

Adana fuarlarında geri sayım başladı


TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenen Adana sektörel fuarlarının 2010 yılı ikinci etabı 30 Eylül’de Tıp Fuarı ile başlayacak, Mobilya – Dekorasyon Fuarı 21 – 24 Ekim ve Tarım, Sera – Bahçe Fuarları 4-7 Kasım’da düzenlenecek.
TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. tarafından, Adana İl Sağlık Müdürlüğü, Çukurova Medikalciler Derneği ve Adana Sağlık Turizmini Geliştirme Derneği işbirliğiyle, Çukurova Tıp 2010, Adana 2. Tıbbi Ürünler, Tıbbi Cihazlar, Hastane Donanımları ve Malzemeleri, Laboratuvar Teknolojisi ve Ekipmanları Fuarı, 30 Eylül – 3 Ekim 2010 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.
Yurtdışından öncelikle Ortadoğu’ya yönelik tanıtım çalışmaları yapılan fuarın en öne çıkan konusu “Sağlık Turizmi” olacak. Konusunda öncülük eden, büyük hastanelerin de yer alacağı fuarda, sektördeki değişimi ve gelişimi yakından takip etmek isteyen ilgililer aynı çatı altında buluşacak.
MOBİLYA-DEKORASYON FUARI 21 EKİM’DE AÇILACAK
Adana Mobilya – Dekorasyon Fuarı, Çukurova bölgesinde sektöründe dördüncü yılında da bireysel tüketiciler ve sektöründeki profesyoneller tarafından merakla bekleniyor.
Adanalı mobilya üreticileri, bölgede üretilen, kendine has özellikleri ile ön plana çıkan ürünlerini fuarda sergileme imkânı bulacak. Geçmişte olduğu gibi öncelikle Ortadoğu pazarına ulaşmayı hedefleyen üreticiler, fuara yoğun ilgi gösteriyor. 24 Ekim’e kadar açık kalacak fuara, Irak, Suriye, Ürdün, Lübnan ve Libya başta olmak üzere, yurtdışından alım heyetleri hazırlanıyor.
4 Kasım’da TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde açılacak Adana Tarım ve Sera Bahçe 2010 Fuarları, fidancısından tohumcusuna, sulamacısından gübrecisine kadar sektördeki yüzlerce firmayı bir araya getirecek. Teknolojik gelişmelerden etkilenen tarım sektöründeki son yenilikleri görmek isteyen bölge çiftçisi fuarı bekliyor. Özellikle son teknoloji ürünü, tarım araçları bölge çiftçisinin büyük ilgisini çekecek.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yapınız