|

Neden FurniFuture?

Mehmet İNCİ

Neden FurniFuture? Nedeni çok basit.hayatını vermiş bu işe. Açıkça bilgi ve birikimlerini ticarete sanata insanlığa vermiş yaşamını. 25 yıla yaklaşan tecrübelerini 2007 nin aralık ayında kurulan FurniFuture firmaları. Müşterileri ile doğrudan paylaşmaya başlamış.Türkiyenin önde gelen birçok firmalarında pazarlama Ve yönetim işlerinde çok emek vermiş. Çalışıp bu günlerin temelini 6 yaşında öksüz kalan kardeşinin. İş hayatındaki imalatçılık tecrübesini kullanarak bu günlere birlik olarak gelmiş. Aslen darendeli olan Ve sivas kangalda yetişen 2 kardeş çok uyumlu çalışma azimleri ile bu günlere gelmişler.

mehmet inci

FurniFuture


Ve yapacak çoook işimiz var sorumluluklarımız var.Yurt dışı fuarlarınıda yakından takip ediyoruz. Bugün ankara sitelerinde bir çok esnaf işini bıraktı. Değişen iş ve ticaret koşullarını iyi takip edemediğinden. Gerileme dönemine girdi. Bizler ise allahın verdiği güç ile işimizi yapıyoruz. Bugün biz kazakistana imalat ve mağaza açtık. Ülkemize döviz kazandırıyoruz Ve çalışan esnafımızda tabiki fayda görüyor. İşin özü ülkemiz ve milletimiz kazanıyor. Bunun sonucunda.Tasarımları biraz daha alım gücüne yaklaştırabilirsek alıcılarda faydalanır. Bizlerde bunun için argeye önem veriyoruz.Biz miras olarak kültürümüzü aileden aldık. İnsanları saymayı sevmeyi Ve çalışmanın önemini biliyoruz. ve inanıyoruzki çalışan demir pas tutmaz. Bizler böyle yetiştirildik dürüstlük üzerine kurduk düzenimizi. İşindoğrusu ne ise en iyi şekilde yapmaya uğraşıyoruz.

FurniFuture By inci


Bilişim uzmanı yeğenlerimiz var.İnternet yolu ile uzakları yakın tutuyoruz.Ankara.ya gelemeyenler için internet sayfamızdan sanal geziler Ve tanıtımlar yapıyoruz. Ürünlerimizin bir kısmını görme şansı oluyor müşterilerimizin.Velhasıl mobilya işinde uzman olan ustalarımız var. Gerek tasarım ve imalat, Gerek takdim ve satış, Gerekse satış sonrası müşteri memnuniyeti konularında bariz eksiklikleri başarabildiğimiz ölçüde gidererek yolumuza devam ediyoruz.En keyifli dakikalarınızı geçireceğiniz, Sevdiklerinizi misafir edip ağırlayacağınız, Günün yorgunluğunu yakınlarınızla atarken kullanacağınız, Günümüz teknolojisiyle en kaliteli malzemelerle özenle seçilmiş mamüllerden kusursuz işçiliğimiz Ve özenimizle imal ettiğimiz mobilyalarımızı Sizlerin beğenisine sunuyoruz.Vazgeçilmez bir marka olmayı hedeflediğimiz bu sektörde temel ilkemiz; Siz kıymetli dostlarımızla aramızda kurulan münasebeti ilelebet aynı çizgide muhafaza etmektir.

FurniFuture

FurniFuture

By İnci:Mehmet İNCİ

Adres: Kartalcık Sokak No:89 – Siteler / ANKARA

Telefon: (0312) 350 40 41

Fax: (0312) 350 70 77

[email protected]

http://www.furnifuture.com

Etiketler: ,

Yorum Yapınız